انس مارکت

About us

با انس مارکت آشنا شوید!

معاملات طلای جهانی یکی از پرسودترین روش ها برای کسب درآمد از طریق بازار سرمایه می باشد. بزرگ ترین هدف انس مارکت این است تا شرایط معامله طلای جهانی را برای ایرانیان ساده کرده و سختی تحریم ها را بکاهد. ما در انس مارکت با تکیه بر بروزترین فناوری دنیا و امن ترین الگریتم های رمزنگاری شده توانسته ایم بستری آسان برای معاملات طلای جهانی برای همه شما عزیزان مهیا کنیم.

در آکادمی انس مارکت می توانید به آسانی با مباحث معامله گری از صفر تا صد آشنا شوید و پس از یادگیری کامل ابتدا وارد مجموعه معاملات آزمایشی یا همان دمو شوید و بدون سرمایه گذاری شروع به معاملات آزمایشی کنید و آنچه فرا گرفته اید را در فضای معاملاتی پیاده سازی نمایید. پشتیبانی سریع انس مارکت و کادر حرفه ای تحلیلی این مجموعه به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به یک معامله گر حرفه ای تبدیل شوید

Ounce Market around the world

انس مارکت به زودی در سراسر جهان

با انس مارکت بروکر تلگرامی طلای جهانی آشنا شوید!

ما افتخار می کنیم که بیش از ۳ سال به ۱۰ هزار معامله گر حرفه ای و فعال در بازارهای مالی داخلی و بین المللی خدمات ارائه می دهیم.

بروکر تلگرامی انس مارکت در نظر دارد تا با ایجاد شرایط آسان و آفرهای جذاب میزان ریسک معامله گران خود را تا حد امکان کاهش داده و بازدهی معاملات آنان را افزایش دهد. این موضوع به کمک اساتید برتر ایران و جهان و همکاری معامله گران خبره بازارهای مالی جریان گرفته است.

بروکر تلگرامی انس مارکت (PARDIS TEHRAN LTD) با شماره ثبت 12268301 تحت عنوان شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در انگلستان، شهر لندن، خیابان E16 کنستانس، مجتمع تجاری PPTEL با کدپستی E16 2DQ به ثبت رسیده استبروکر انس مارکت به شهروندان کشورهای حوضه ی EEA، آمریکا، کره شمالی ، اسرائیل و ژاپن خدمات ارائه نمی کندبرای کسب اطلاعات بیشتر به پشتیبانی مراجعه نماییددر صورت نقض این قانون، این مجموعه حق مسدود کردن حساب معاملاتی مشتری را برای خود محفوظ می دارد.

توجه به این نکته بسیار مهم است که CFD ها ابزارهای مالی پیچیده ای هستند که به دلیل داشتن اهرم ممکن است منجر به از دست رفتن سرمایه شما شود. 60٪ سرمایه‌گذاران خرد، زمانی که با CFD ها کار می‌کنند پول خود را از دست می‌دهندقبل از کار با این ابزارمالی، از چگونگی کارایی آن مطمئن شوید و همچنین امکان پذیرش ریسک از دست دادن سرمایه‌تان را در خود بسنجید.

به بروکر انس مارکت خوش آمدید…

بروکر تلگرامی انس مارکت (PARDIS TEHRAN LTD) با شماره ثبت 12268301 تحت عنوان شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در انگلستان، شهر لندن، خیابان E16 کنستانس، مجتمع تجاری PPTEL با کدپستی E16 2DQ به ثبت رسیده است.

بروکر انس مارکت به شهروندان کشورهای حوضه ی EEA، آمریکا، کره شمالی ، اسرائیل و ژاپن خدمات ارائه نمی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به پشتیبانی مراجعه نمایید. در صورت نقض این قانون، این مجموعه حق مسدود کردن حساب معاملاتی مشتری را برای خود محفوظ می دارد.

هشدار ریسک: CFD ها ابزارهای مالی پیچیده ای هستند که به دلیل داشتن اهرم ممکن است منجر به از دست رفتن سرمایه شما شود. 60٪ سرمایه‌گذاران خرد، زمانی که با CFD ها کار می‌کنند پول خود را از دست می‌دهند. قبل از کار با این ابزارمالی، از چگونگی کارایی آن مطمئن شوید و همچنین امکان پذیرش ریسک از دست دادن سرمایه‌تان را در خود بسنجید.

خدمات معاملات

دانلود پلتفرم تلگرام

بروکر تلگرامی انس مارکت با سه سال سابقه درخشان توانسته است استانداردهای مورد نیاز معامله گران را در پلتفرم پرترفدار تلگرام فراهم کند. این پلتفرم به عنوان برترین بروکر تلگرامی دارند SSL Security Certificate می باشد تا نهایت امنیت را برای کاربران خود ایجاد نماید.

افتخار می کنیم که در پیشرفته ترین بروکر تلگرامی جهان میزبان شما هستیم…

ورود | عضویت
gdpr-image
هشدار ریسک: تجارت در بازارهای مالی خطراتی را به همراه دارد. قراردادهای تفاوت ("CFD") محصولات مالی پیچیده ای هستند که با مارجین معامله می شوند. معاملات طلای جهانی دارای ریسک بالایی است زیرا اهرم می تواند هم به نفع و هم به ضرر شما باشد. در نتیجه، بازار طلای جهانی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد زیرا ممکن است تمام سرمایه سرمایه گذاری شده خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای تجارت، باید مطمئن شوید که ریسک های موجود را درک کرده اید و اهداف سرمایه گذاری و سطح تجربه خود را در نظر می گیرید.
اطلاعات بیشتر