Affiliate Marketing

برنامه های همکاری و کسب درآمد

affiliate-marketing (1)

دعوت دوستان

دوستان و نزدیکان خود را به انس مارکت دعوت کنید و با احراز شرایط تا ۱۰۰ دلار بونوس دریافت کنید!

teamwork

دعوت مخاطبین

اگر تدریس می کنید و یا رسانه مرتبط با بازارهای مالی دارید با دعوت مخاطبین تا ۲۵ درصد پورسانت دائمی بگیرید!

medal

Vip service

پورسانت کاربرانی که بیش از ۲۰ نفر زیرمجموعه فعال دارند تا ۵۰ درصد افزایش می یابد. 

آمار جالب همکاران انس مارکت

این آمار در آبان ماه سال ۱۴۰۰ منتشر شده است که نشان دهنده مخاطبین همکاران انس مارکت می باشد. پیشنهاد میکنیم شما نیز فرصت کسب درآمد از طریق سیستم همکاری انس مارکت را از دست ندهید…

اساتید مطرح حوزه طلای جهانی
60%
ادمین کانال و گروه های مرتبط بازار
20%
اساتید فارکس
14%
دعوت دوستان
6%

به بروکر انس مارکت خوش آمدید…

بروکر تلگرامی انس مارکت (PARDIS TEHRAN LTD) با شماره ثبت 12268301 تحت عنوان شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در انگلستان، شهر لندن، خیابان E16 کنستانس، مجتمع تجاری PPTEL با کدپستی E16 2DQ به ثبت رسیده است.

بروکر انس مارکت به شهروندان کشورهای حوضه ی EEA، آمریکا، کره شمالی ، اسرائیل و ژاپن خدمات ارائه نمی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به پشتیبانی مراجعه نمایید. در صورت نقض این قانون، این مجموعه حق مسدود کردن حساب معاملاتی مشتری را برای خود محفوظ می دارد.

هشدار ریسک: CFD ها ابزارهای مالی پیچیده ای هستند که به دلیل داشتن اهرم ممکن است منجر به از دست رفتن سرمایه شما شود. 60٪ سرمایه‌گذاران خرد، زمانی که با CFD ها کار می‌کنند پول خود را از دست می‌دهند. قبل از کار با این ابزارمالی، از چگونگی کارایی آن مطمئن شوید و همچنین امکان پذیرش ریسک از دست دادن سرمایه‌تان را در خود بسنجید.

دانلود پلتفرم تلگرام

بروکر تلگرامی انس مارکت با سه سال سابقه درخشان توانسته است استانداردهای مورد نیاز معامله گران را در پلتفرم پرترفدار تلگرام فراهم کند. این پلتفرم به عنوان برترین بروکر تلگرامی دارند SSL Security Certificate می باشد تا نهایت امنیت را برای کاربران خود ایجاد نماید.

افتخار می کنیم که در پیشرفته ترین بروکر تلگرامی جهان میزبان شما هستیم…

ورود | عضویت
gdpr-image
هشدار ریسک: تجارت در بازارهای مالی خطراتی را به همراه دارد. قراردادهای تفاوت ("CFD") محصولات مالی پیچیده ای هستند که با مارجین معامله می شوند. معاملات طلای جهانی دارای ریسک بالایی است زیرا اهرم می تواند هم به نفع و هم به ضرر شما باشد. در نتیجه، بازار طلای جهانی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد زیرا ممکن است تمام سرمایه سرمایه گذاری شده خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای تجارت، باید مطمئن شوید که ریسک های موجود را درک کرده اید و اهداف سرمایه گذاری و سطح تجربه خود را در نظر می گیرید.
اطلاعات بیشتر