مسابقه برای تازه کارها

جوایز ویژه هفتگی اتاق دمو

حساب آزمایشی خود را همین الان افتتاح کنید و در مسابقه ویژه انس مارکت شرکت نمایید. هر هفته به سه نفر برتر معاملات آزمایشی انس تا ۱ میلیون تومان هدیه اهدا خواهد شد.

تنها کافیست همین الان حساب آزمایشی خود را در انس مارکت افتتاح کرده و شروع به رقابت بپردازید. در پایان هفته اگر بیشترین سود را در بین سایر کاربران بخش آزمایشی کسب کرده باشید تا یک میلیون تومان هدیه ویژه اهدا خواهد شد. مطمئن باشید شما نیز یکی از برندگان هفتگی انس مارکت خواهید بود…

Contest winners

برندگان این هفته انس مارکت

همین الان حساب آزمایشی خود را راه اندازی کنید شاید شما نیز در بین هزاران برنده هفتگی انس مارکت شوید…

trophy (1)

نام کاربر: علی کبیر

مقدار سود هفته: ۲۵ میلیون تومان

trophy (1)

نام کاربر: احمد نور

مقدار سود هفته: ۳۶ میلیون تومان

trophy (1)

نام کاربر: طاهر رامین

مقدار سود هفته: ۳۹ میلیون تومان

trophy (1)

نام کاربر: فلاحی وحید

مقدار سود هفته: ۶۵ میلیون تومان

آمار مسابقات

آمار مسابقات انس مارکت

میلیون تومان جایزه پرداختی
0
کل شرکت کنندگان
0
تعداد برندگان تاکنون
0
مسابقات فعال درحال اجرا
0

همین الان ثبت نام کنید…

اگر به اطلاعات بیشتری نیازمند هستید میتوانید از بخش زیر وارد بخش راهنمای سایت شوید تا با پروسه ثبت نام و احراز هویت بهتر آشنا شوید.

به بروکر انس مارکت خوش آمدید…

بروکر تلگرامی انس مارکت (PARDIS TEHRAN LTD) با شماره ثبت 12268301 تحت عنوان شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در انگلستان، شهر لندن، خیابان E16 کنستانس، مجتمع تجاری PPTEL با کدپستی E16 2DQ به ثبت رسیده است.

بروکر انس مارکت به شهروندان کشورهای حوضه ی EEA، آمریکا، کره شمالی ، اسرائیل و ژاپن خدمات ارائه نمی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به پشتیبانی مراجعه نمایید. در صورت نقض این قانون، این مجموعه حق مسدود کردن حساب معاملاتی مشتری را برای خود محفوظ می دارد.

هشدار ریسک: CFD ها ابزارهای مالی پیچیده ای هستند که به دلیل داشتن اهرم ممکن است منجر به از دست رفتن سرمایه شما شود. 60٪ سرمایه‌گذاران خرد، زمانی که با CFD ها کار می‌کنند پول خود را از دست می‌دهند. قبل از کار با این ابزارمالی، از چگونگی کارایی آن مطمئن شوید و همچنین امکان پذیرش ریسک از دست دادن سرمایه‌تان را در خود بسنجید.

خدمات معاملات

دانلود پلتفرم تلگرام

بروکر تلگرامی انس مارکت با سه سال سابقه درخشان توانسته است استانداردهای مورد نیاز معامله گران را در پلتفرم پرترفدار تلگرام فراهم کند. این پلتفرم به عنوان برترین بروکر تلگرامی دارند SSL Security Certificate می باشد تا نهایت امنیت را برای کاربران خود ایجاد نماید.

افتخار می کنیم که در پیشرفته ترین بروکر تلگرامی جهان میزبان شما هستیم…

ورود | عضویت
gdpr-image
هشدار ریسک: تجارت در بازارهای مالی خطراتی را به همراه دارد. قراردادهای تفاوت ("CFD") محصولات مالی پیچیده ای هستند که با مارجین معامله می شوند. معاملات طلای جهانی دارای ریسک بالایی است زیرا اهرم می تواند هم به نفع و هم به ضرر شما باشد. در نتیجه، بازار طلای جهانی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد زیرا ممکن است تمام سرمایه سرمایه گذاری شده خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای تجارت، باید مطمئن شوید که ریسک های موجود را درک کرده اید و اهداف سرمایه گذاری و سطح تجربه خود را در نظر می گیرید.
اطلاعات بیشتر