قوانین و مقررات انس مارکت

به نام حق 

قوانين گروه معاملاتی مارکت انس

1-  بیعانه به ازای هر واحد (معادل 44 گرم طلای 18) 200,000 تومان میباشد و حداقل مبلغ واریز اولیه برای ورود و شروع معاملات 200 هزار تومان می باشد.

2-سود و زيان در هر يك دلار معادل 20 هزار تومان مي باشد و در هر حالت بدليل اربيتراژ با طلاي داخلي اين عدد ثابت ميباشد. 

3-کمیسیون به ازای هر واحد خرید و فروش باهم  4000 تومان ميباشد. 

و همچنین هزینه اردر گذاری اتوماتیک بصورت جداگانه اخذ میشود و هر یک واحد اردرگذاری به ازای هر سر 3000 تومان میباشد . 

4- معاملات اتاق تسویه ندارد.

5- ساعت فعالیت گروه همه روزه از ساعت 2:30 بامداد لغایت ساعت 1:30 بامداد روز بعد می باشد. اتاق روز دوشنبه 2:30 بامداد باز میشود و معاملات تا روز شنبه اینده ساعت 1:30 ادامه دارد.

6-  در صورتی که بازار جهانی مطابق تعطیلات رسمی چون کریسمس ، روز شکر گزاری ، بلک فرایدی و … تعطیل شود گروه هم تابع بازار جهانی است و تعطیل میشود.

7-  تمامی معامله گران به صورت نفر به نفر با معامله گر دیگر یا با گروه اربیتراژ خود اتاق معامله میکنند و مدیریت گروه هیچ دخل و تصرفی در معاملات معامله گران ندارد و فقط تضمین سود پرداختی و یا تحویل و تحول طلای 17 عیار نقدی و فیزیکال با گروه معاملاتی میباشد.

8-  نحوه لفظ گذاشتن و لفظ گرفتن به صورت زیر می باشد(کمترین واحد معاملاتی 1 واحد):

1 ف 1890.3  

20 خ 1867 

1خم یعنی یک واحد باقیمت مارکت انس خریدارم

1فم یعنی یک واحد با قیمت مارکت انس میفروشم

توجه:اگر در ابتدای لفظ خود (*) قرار دهید مثلا ((*10خ 1930)) لفظ شما یکجاست و کسی نمیتواند کمتر از 10 واحد را بگیرد. 

9-  گرفتن لفظ به صورت زیر می باشد: 

روی لفظ طرف ریپلای کرده تعداد مد نظرتان را میزنید و  “ب” یا “برکت” می زنید که معنی تایید تمام لفظ طرف میباشد       

10- نحوه باطل کردن لفظ:

در صورت گذاشتن لفظ اشتباه و یا صرف نظر از لفظ قرار داده شده ، کافی است بلافاصله قبل از گرفتن لفظ توسط دیگران ، شما حرف “ن” را بزنید و اتومات لفظ شما باطل میشود و نیاز به ریپلای کردن روی لفظ خودتان ندارد.  

11- اگر معامله ای به اشتباه صورت گیرد فقط در صورت توافق طرفین قابل معکوس کردن می باشد و مدیریت گروه هیچ گونه دخل و تصرفی نداشته و مسولیت آن بر عهده ی معامله گر میباشد.

12- معاملاتی که معامله گر با     مارکت انس    که بطور دایم لفظ خرید و فروش میگذارد  انجام میدهد به هیچ عنوان قابلیت معکوس زدن ندارد زیرا با طلاي داخلي و درصورت لزوم با طلاي بين المللي جابجا شده است.

13- معامله گر موظف است بر اساس پیام ربات که عدد حراج شدن را به شما اعلام میکند قبل از حراجی ، معاملات خود را ببندد و در غیر اینصورت سیستم با 1 دلار اختلاف معاملات شما را حراج میکند تا مانع زیان بیشتر شما شود.

⭕️14-در صورت قطعی قیمت دهی متاتریدر،سرور یا تلگرام ، کلیه مسولیت برعهده معامله گر می‌باشد

💥نوسانات انس شدید بوده و قیمت انس در هر لحظه تغییر میکند تمام معاملات بر اساس نرخ کانال قیمت دهی(متصل به معتبرترین مرجع جهانی) انجام میشود و قیمت انس هر ۸ثانیه یک بار داخل گروه نشان داده میشود.

لینک کانال نرخ زنی متصل به مرجع جهانی:

https://t.me/OunceMarkets

و مبنای معاملات کانال مرجع نرخ زنی میباشد.

ورود | عضویت
gdpr-image
هشدار ریسک: تجارت در بازارهای مالی خطراتی را به همراه دارد. قراردادهای تفاوت ("CFD") محصولات مالی پیچیده ای هستند که با مارجین معامله می شوند. معاملات طلای جهانی دارای ریسک بالایی است زیرا اهرم می تواند هم به نفع و هم به ضرر شما باشد. در نتیجه، بازار طلای جهانی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد زیرا ممکن است تمام سرمایه سرمایه گذاری شده خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای تجارت، باید مطمئن شوید که ریسک های موجود را درک کرده اید و اهداف سرمایه گذاری و سطح تجربه خود را در نظر می گیرید.
اطلاعات بیشتر